Coșul meu 0
Contul meu
0
Echipa redacțională

Echipa redacţională

 

Contact : office@edituraparalela45.ro

Telefon : 0248.241.533 / 0248.633.130

 

Director de producţie editorială

Ionuţ Burcioiu

ionut.burcioiu@edituraparalela45.ro

 

Redacţie

 

Director de vânzări

Andrei Călin

andrei.calin@edituraparalela45.ro

 

Director de vânzări call center

Andrei Nicolae
andrei.nicolae@edituraparalela45.ro

Director de logistică

Damian Marinescu

damian.marinescu@edituraparalela45.ro

 

Marketing şi PR

Cătălina Bălan, Director de marketing şi PR

catalina.balan@edituraparalela45.ro

 

Diana Iepure, Coordonatoare PR & comunicare

diana.iepure@edituraparalela45.ro

 

Director de tipografie

Silviu Stancu

silviu.stancu@edituraparalela45.ro

 

Copyright

Mihaela Pogonici

mihaela.pogonici@edituraparalela45.ro

 

DTP

Marius Badea

marius.badea@edituraparalela45.ro